Rozmawiam codziennie z kilkoma osobami zaczynając konwersacje na klika sposobów, ale najważniejszym elementem jest chyba zainteresowanie. Czyli to co w życiu nam sprawia największą frajdę. Dość mało jest osób które na to proste pytanie nie zaczną się kolejno martwić opisując to co robią by zarobić na swoje codzienne potrzeby życiowe, a tak to praca.

Większość ludzi jest przekonana że musi robić to co akurat im się przytrafiło, bo tak i już. Nie zawracają sobie głowy możliwością poszukania czegoś bardziej stosownego lub wartościowego. Zauważyłeś nie wspomniałem jeszcze ani słowem o etacie, który w Polsce zwyczajnie nie istnieje, chyba że ktoś jest wysokim dyrektorem z nadania partyjnego to jego układy są oczywiście całkowicie inne.

Ja osobiście lubię sprzedaż bo to naturalne działanie każdego człowieka już od dnia narodzin, tak uważam. W dniu kiedy otworzyłeś już byłeś handlowcem.

Kiedy rozmawiasz z sąsiadem i polecasz mu dobry albo tani produkt też jesteś handlowcem, a wygrodzeniem jest wdzięczność.

Jeśli więc rozumiesz otaczającą rzeczywistość tak samo jak ja, to może chciał/a byś polecać tańsze zakupy dzięki mojej grupie zakupowej i otrzymywać wynagrodzenie w postaci pieniądza.

Tak to trochę nowe i zaskakujące podejście do zarabiania. Ale to już funkcjonuje 15 lat na rynku w Polsce a ty możesz zączać Teraz zarabiać i dzielić się rabatami ze swoimi znajomymi.Uzupełniają braki pieniądza w swoim budżecie domowym.

Jeśli wolisz porozmawiać by poznać człowieka który pisze te sowa to serdecznie zapraszam do zakładki kontakt.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *