Rozmawiam codziennie z kilkoma osobami zaczynając konwersacje na klika sposobów, ale najważniejszym elementem jest chyba zainteresowanie. Czyli to co w życiu nam sprawia największą frajdę. Dość mało jest osób które na to proste pytanie nie zaczną się kolejno martwić opisując to co robią by zarobić na swoje codzienne potrzeby życiowe, a tak to praca.

Większość ludzi jest przekonana że musi robić to co akurat im się przytrafiło, bo tak i już. Nie zawracają sobie głowy możliwością poszukania czegoś bardziej stosownego lub wartościowego. Zauważyłeś nie wspomniałem jeszcze ani słowem o etacie, który w Polsce zwyczajnie nie istnieje, chyba że ktoś jest wysokim dyrektorem z nadania partyjnego to jego układy są oczywiście całkowicie inne.

Ja osobiście lubię sprzedaż bo to naturalne działanie każdego człowieka już od dnia narodzin, tak uważam. W dniu kiedy otworzyłeś już byłeś handlowcem.

Kiedy rozmawiasz z sąsiadem i polecasz mu dobry albo tani produkt też jesteś handlowcem, a wygrodzeniem jest wdzięczność.

Jeśli więc rozumiesz otaczającą rzeczywistość tak samo jak ja, to może chciał/a byś polecać tańsze zakupy dzięki mojej grupie zakupowej i otrzymywać wynagrodzenie w postaci pieniądza.

Tak to trochę nowe i zaskakujące podejście do zarabiania. Ale to już funkcjonuje 15 lat na rynku w Polsce a ty możesz zączać Teraz zarabiać i dzielić się rabatami ze swoimi znajomymi.Uzupełniają braki pieniądza w swoim budżecie domowym.

Jeśli wolisz porozmawiać by poznać człowieka który pisze te sowa to serdecznie zapraszam do zakładki kontakt.

2 komentarze

  1. Ciekawe przedsięwzięcie, warto jednak zaznaczyć, że podany przykład z sąsiadem jest dobry wówczas gdy mówisz coś szczerze,a w sprzedaży często tak jest, że musisz zaoferować komuś jakiś produkt nawet jeśli nie jest on do końca trafny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *