Jeśli natrafiłeś na tą stronę to domyślam się że poszukujesz pomysłu na dodatkową pracę lub zwyczajnie dodatkowych pieniędzy do twojej co miesięcznej pensji. Pewnie jak wielu moich rozmówców, zastanawiasz się jakie firmy znajdują się już w aplikacji dzięki którym polecając mógłbyś już teraz zacząć zarabiać.

Jeśli dobrze policzono wszystkie duże marki to było ich jakieś 800, ale to z pewnością nie pełna liczba bo co tydzien przybywa ich coraz więcej dzięki marketerom którzy tak jak ja dzielą się dobrym pomysłem na zarabianie przy jednoczesnej możliwości skorzystania z przywilejów które sami polecamy.

Najważniejsza informacja to że spróbowanie tego programu nic nie kosztuje, możesz zarejestrować się potem ściągnąć aplikacje i nic więcej nie zrobić i nikt nie będzie miał do ciebie żadnych pytań w związku z twoim brakiem aktywności marketingowej.

Jeśli jednak  stwierdzisz że warto polecić kilku osobą aplikacje i nauczyć ich tego by korzystali ze zwrotu dzięki całemu pomysłowi to firma podzieli się z tobą prowizją wynikającą z regulaminu. Tak czy inaczej nic nie tracisz.

Jeśli chcesz już dziś sprawdzić jakie firmy czy partnerzy handlowi są w pobliżu twojej lokalizacji to koniecznie już teraz zarejestruj aplikacje w swoim telefonie, pamiętaj by włączyć lokalizację w telefonie by system mógł zczytać gdzie aktualnie się znajdujesz. Aplikacja działa oczywiście we wszystkich krajach w których jest sieć parnerów i już uruchomiono dystrybucje kart użytkownika.

Jeśli bardziej wygodne dla ciebie jest korzystanie z plastikowej wersji karty rabatowej zamiast z aplikacji, oczywiście też jest taka możliwość, trzeba zwyczajnie połączyć kartę ze swoim kątem wyszukując w menu pozycje Moje karty.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z tej możliwości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *