No tak, interesuje się tematem oszczędzania już od pewnego czasu i trafiły do moich dłoni różne propozycje umożliwiające korzystanie wygodne z otaczającego nas środowiska. Ale żebym mógł się czymś zainteresować musi być proste i przejrzyste.  To właśnie jest myśl która spowodowała że zacząłem zbierać informacje o programie rabatowym cashback.

Moim ideałem jest by zbudować w tym miejscu bazę wiedzy merytorycznej oraz technicznej na temat oszczędzania i zarabiania z kartą rabatową cashback.

Oczywiście by zacząć trzeba bezpłtanie zarejestrować swoje konto w systemie poprzez ten link REJESTRACJA CASHBACK.

Kolejnym krokiem będzie zainstalowanie odpowiedniej aplikacji na swoim smartfonie, występują dwie odmiany. Na urządzenia APPLE oraz te z androidem. Oczywiście w kolejnych tekstach będę przybliżał wszystkie konieczne kroki.

Pytania na które będę odpowiadał to pytania osób które ze mną już współpracują, więc jeśli czegoś jeszcze nie wiesz to zwyczajnie napisz w komentarzach poniżej a ja postaram się opisać zagadnienie w kolejnym wpisie.

Jeśli chcesz nawiązać ze mną rozmowę, bo tekst pisany ci nie wystarcza, to nie widzę żadnego problemu, mój numer telefonu już publiczny i ogólnodostępny, możesz dzwonić codziennie od 8 do 18, bardzo dziękuję.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *