Jesteś na stronie grupy dystrybucyjnej programu lojalnościowego, aplikacji w telefonie , dzięki której już za chwile zyskasz możliwość zarabiania na polecaniu programu wśród swoich znajomych lub w internecie.

Dlaczego warto polecać te aplikacje? Bo umożliwia korzystanie z rabatów które dotychczas wypracowaliśmy i możemy powiększyć dzięki zapraszaniu kolejnych uczestników korzystających z karty rabatowej.

Jeśli jesteś handlowcem to będziesz mógł znacząco rozszerzyć swoją ofertę o narzędzia dzięki którym twoi klienci zyskają dostęp do użytkowników programu rabatowego.

Wejście do projektu nie powoduje żadnych kosztów, jedyninie możliwość naliczenia rabatów jeśli podczas zakupów użyjesz aplikacji w telefonie lub plastikowej karty którą można dołączyć do twojego profilu.

Jeśli więc chcesz już dziś zacząć oszczędzać to zarejestruj się teraz, zapytaj osoby od której dostałeś te stronę jak to zrobić.

Zaczynasz bez zobowiązań, zainstaluj aplikację ashback teraz

Będziesz mógł używać karty rabatowej w postaci plastiku lub aplikacji w twoim telefonie (smartfonie) zobacz jak instalować kolejno krok po kroku.

Lub zobacz prezentacje która pozwoli ci przybliżyć sobie ten projekt jeszcze bardziej.

 

 

 

Jeśli więc chcesz już dziś zacząć oszczędzać to zarejestruj swoją już teraz.

Lepszy jeden procent siły roboczej stu osób niż moje 100%, czy ten cytat ma sens ?

Czy to jest droga do finansowej niezależności ?

TAK

I dokładnie to jest dzisiaj twoją szansą.

Najlepsze jest to że jest to całkowiecie bezpłatne.

Wielu ludzi nie wie że bardzo łatwo można zostać niezależnym fianasowo.

Większość z nich wykonuje codziennie te samą nudną pracę,  bo nie mieli do tej pory informacji że można inaczej. Strach przed podjęciem decyzji o szukaniu nowych możliwości zmusza ich do pozostawania w strefie komfortu. Dodatkowo zobowiązania kredytowe które przyjęli sprawiają że, nie mogą wyjść z koła chomika. Te obciążenia kosztują cię drogocenne życie. Na końcu właściciel biznesu i tak zrobi co będzie musiał by ratować siebie a nie twoją rodzine.

Dlatego najczęściej brakuje czasu na to co najistotniejsze w życiu, czyli dla bliskich.

Teraz rodzi się najważniejsze pytanie czy musi tak być ?

Dlatego coraz więcej ludzi szuka poważnych alternatyw, szuka możliwości długoterminowej poprawy swojej sytuacji i dokładnie to oferuje LYCONET.

Lyconet to sieć dystrybucyjna cashbackword,

Kilka danych:

Pomysł biznesu narodził się około roku 2003, wtedy to była idea wizja, koncepcja. Dzisiaj istnieją setki tysięcy punktów w których można skorzystać z rabatów dzięki programowi o którym tu mówimy oraz miliony zadowolonych klientów korzystających z grupowych zakupów.

Każdego dnia wydaje się na zakupy miliony euro  dzięki pośrednictwu LYCONET.

Chcesz wiedzieć jak to możliwe ?

Z jednej strony są klienci, a z drugiej sprzedawcy czy firmy które oferują swoje usługi i produkty. To znany schemat działania rynku na którym wszyscy funkcjonujemy. To właśnie my wspieramy dwie strony, umożliwiając obniżenie kosztów marketingu. Przyprowadzamy klientów do współpracujących z nami partnerów handlowych. Są to sklepy stacjonarne oraz te w internecie.

Jest to mozliwe dzięki stronie internetowej cashback oraz bezpłatnej aplikacji.

Wszyscy zyskują, bo koszty marketingu znacząco można obniżyć, a klienci korzystają ze zwrotów gotówki za zakupy. Firmy nie muszą szukać lientów ponieważ klienci sami ich znajdują. Partnerzy handlowi płaca za to prowizję za pośrednictwo handlowe. Jest to pomysł prosty i jednocześnie genialny. Zamiast wielu różnych kart klienta, wystarczy jedna jedyna do wszystkich sklepów.

Ponad branżowo i ponadkrajowo w handlu detalicznym oraz w internecie. Rejestrujesz się całkowicie bezpłatnie poprzez link od osoby od której dostełeś link do tej strony.  I od teraz otrzymujesz część swoich wydatków na zakupy. Przy każdym wydatku  u partnera handlowego.

Nie zbierasz żadnych naklejek czy gwiazdek, zwyczajnie otrzymujesz pieniądze.

TERAZ NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE JAK MOŻESZ NA TYM ZAROBIĆ ?

Dzięki naszej grupie masz możliwość budowania własnej sieci zakupowej. Twoje zarobki zależą wprost od wielkości i aktywności twojej sieci dystrybucyjnej. Tysiące ludzi dzięki tej idei żyje już na poziomie życiowym który sobie sami wyznaczyli. Wielu z nich osiągnęło już swoją niezależność finansową.

DLACZEGO? Zakupy będą zawsze.

Zainteresowany zarobieniem pieniędzy i zyskaniem niezależności finansowej?

Porozmawiaj z osobą od której otrzymałeś te stronę internetową.

Jeszcze dziś zacznij budować swoją finansową niezależność.

ZAPRASZAM cię serdecznie.

 

No dobrze, ale interesuje cię pewnie gdzie działa taka karta jeśli miałbyś ją polecać swoim rozmówcą?

Jest parę miejsc, ich liczba stale rośnie ale największych jest ponad 800.

uczestnik programu rabatowego

Czy to wystarczający powód by włączyć się w globalny obrót i zacząć zarabiać ? Przy okazji korzystając dokładnie z tego samego co możesz polecać innym osobą. zarejestruj aplikacje