Mam już pierwsze relacje od osób które przerobiły drobne problemy techniczne, podczas próby zalogowania na aplikacji dzięki której będziesz mógł korzystać z codziennych rabatów.

Problemy wydają się drobne i wszystkie są do rozwiązania w prosty sposób.

Błąd logowania aplikacji: najczęściej użytkownicy nie wpisują poprawnego hasła, które podali podczas zakładania konta w programie My-word, o którym tu rozmawiamy. Zawsze podpowiadam by wszystkie ważne hasła zapisywać sobie w zeszycie by móc potem do nich powrócić. Jeśli jednak już przydarzyło ci się zapomnieć hasło to możesz je spokojnie odnowić poprzez swoje konto mailowe. Funkcje odnowienia hasła masz tuż pod logowaniem tak by zawsze była pod ręką gdy będzie potrzebna.

 

Korzystanie z niewłaściwej poczty- od samego początku poczty internetowe od takich operatorów jak wp, czy onet nie poprawnie wyświetalały linki aktywacyjne dzięki którym możesz zacząć oszczędzać w tym programie lojalnościowym. Dlatego wypełniając formularz rejestracyjny podpowiadam by używać konta prywatnego, firmowego lub najpopularniejszej poczyt Gmail. To pozwoli oszczędzić ci wielu rozczarowań i pozwoli szybko zarejestrować swoje konto w systemie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *