Cześć wszystkim grupowiczom

Chciałbym Wam przedstawić serwis Cashback World (znany dawniej jako Lyones) zwraca pieniążki i wypłaca (codziennie robimy zakupy). Ja akurat chce przedstawić ten 2 sposób. Platforma w Polsce jest na tą chwilę średnio rozwinięta, ale cały czas się rozwija. Na stronie znajdziemy różnych partnerów handlowych tj.

-Allegro
-Aliexpress
-Carefour
-PKN Orlen
-BP
-Booking com
-#Deichman
-Gruopon
-TESCO
-Carefour
-NEO24
-#oferownik

itd. Wszystkich dostępnych partnerów znajdziecie bezpośrednio na stronie.

Jak to działa ?

Zasada jest prosta, robimy zakupy dostajemy zwrot gotówki do 5% oraz Shopping Pionts, które wymieniamy na specjalne bony zniżkowy tzw. akcje „Deals”. Jak uzyskać zwrot, jak on się nabija ? Są 3 sposoby:

1) Karta Cashback (wirtualna, jest dostępna w aplikacji na telefon). Idziemy do placówki partnera i przy zakupach okazujemy kartę.

2) Bony przed płacone. Zakupujemy na stronie bony (mogą być w wersji elektronicznej, jak i papierowej), idziemy do placówki i nimi płacimy.

3) Karty płatnicze (doładowania). Działa identycznie jak bony. Wyrabiamy kartę, doładowujemy ją i płacimy u danego partnera.

4) Zakupy online. Wchodzimy np. na Allegro, czy Aliexpress przez podany link na stronie Cashback World i robimy normalnie zakupy.

System Poleconych

Działa bardzo prosto od zakupów Twojego przyjaciela otrzymujemy 0,5% cashback z wartości jego zakupów u dowolnego partnera. Poleconych można uzyskać poprzez podanie adresu email.

Wypłaty

Minimum to 22.50 zł
Wypłaty realizowane rna konto bankowe, od razu po uzyskaniu kwoty minimalnej.

Link do Rejestracji : www.cashback.oferownik.pl

Zapraszam do kontaktu 799-832-556

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *