współpraca w projekcie kart rabatowych

Witam cię i dziękuję za odpowiedź na moje ogłoszenie.

Celem mojego projektu jest zainteresowanie ludzi korzystaniem z programu kart rabatowych dzięki którym każdy użytkownik, może płacić mniej za codzienne zakupy. Dzieje się to dlatego że tworzymy bardzo dużą grupę zakupową, dzięki czemu otrzymujemy rabaty do 5% za wielkość sprzedaży od firm sprzedających swoje produkty i usługi.

1-Głównym celem jest propagowanie wykorzystania karty rabatowej do codziennych tańszych zakupów.

2-Głównym oczekiwanym działaniem jest pisanie komentarzy na stronach, blogach firmowych, wraz z umieszczeniem linka w polu do tego przeznaczonym.

3-By znać i móc opisywać działanie karty rabatowej, dobrze jest się zarejestrować w bezpłatnym systemie przechodząc pod ten link

4-Wynagrodzenie mogę przesyłać nawet codziennie, jeśli będziesz miał aktywną kartę rabatową i prześlesz do mnie listę stron na których wrzuciłeś komentarz z linkiem do mojej witryny. Jeśli nie to na pieniądze będziesz musiał poczekać

5-Pytania możesz zostawiać pod tym wpisem, będę sukcesywnie odpowiadał.

6- Wyceniam jeden komentarz napisany na wyszukanym blogu na 0,50zł jeśli więc chcesz zarobić 20zł to trzeba napisać 40 komentarzy, z mojego doświadczenia wiem że to praca na około 1 godzinę siedzenia przy komputerze.

7- Jeśli to co proponuje to za mało to pokaż mi jak możesz zareklamować mój projekt i bym mógł ci zapłacić więcej.

8-Jeśli posiadasz aktywną kartę rabatową to w dowolnym momencie możesz zacząć rekomendować swoje konto co sprawi że zarobisz o wiele wiecej niż mogę ci zaproponować.

przejdź tutaj by zadać pytania, napisz je w komentarzach

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY